پیام شهردار:
 
بهترين پاداش براي بندگان مخلص خـدا، رضـاي پروردگـار متعـال و آرامـش خاطـر اسـت كه در پي خدمت بي منت  و صادقانه حاصـل مي شود. بی شک توفيق انجام خدمت نعمتي است عظيم كه بدون مشیت و خواست الهي مقدور نگردد و موفقيت در انجام كارها مگر درسايه همكاري و همدلي همراهان وهمكاران ميسر نباشد.

 

دیدار صمیمانه کاری صبح امروز شهردار سلماس و هیات همراه با جناب سرهنگ وحید قویدل جهت تبریک انتصاب ایشان به سمت فرماندهی هنگ مرزی شهرستان سلماس درمحل ستاد هنگ مرزی 

💯امروز بپاس زحمات فداکارانه نیروهای مسلح ازجمله نیروهای شجاع مرزبانی ، شهرستان مرزی  سلماس ازامنیت بالا وپایدار برخوردار می باشدکه این نویدی است برای توسعه عمران وآبادانی وآینده ایی روشن برای شهر شطرنجی سلماس وحومه🌈

 

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس

 

 ساعت ۲۰ روز سه شنبه مورخه ۹۹/۵/۲۱ آسفالت ریزی کامل درگذر۱۲ متری حدفاصل خیابان شهید مصطفی خمینی وشهید چمران تقاطع خیابان شهید کلاه دوز

➖گذر ۱۲متری حد فاصل بلوار جمهوری اسلامی وشهید مصطفی خمینی تقاطع خیابان شهید چمران توسط شهرداری سلماس 

 

💯ارائه خدمات وعملیات عمرانی برای شهر وشهروندان عزیز سلماس در مدیریت شهری شب وروز ندارد درهرزمان ومکان به آبادانی شهرشطرنجی سلماس وآسایش مردم آن می اندیشیم🌈

 

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس

 

دیدار صمیمی شهردار سلماس با ریاست محترم عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات هنگ مرزی شهرستان سلماس درمحل شهرداری 

 

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس

 

جلسه هماهنگی درجهت جلوگیری از ساخت وسازهای غیر مجاز در خارج ازمحدوده خدمات و داخل حریم شهری به ریاست شهردار سلماس وبا حضور ادارات جهادکشاورزی، راهداری ، معاونین وکارشناسان شهرداری دردفتر کار شهردار برگزار گردید. 

➖شهروندان عزیز لطفا قبل از هرگونه ساخت وساز ویا تجدید بنا با مراجعه به واحد شهرسازی واملاک شهرداری استعلامات لازم را انجام دهند.

 

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس 

 

فوری

آگهی مزایده عمومی نوبت دوم  فروش 30 قطعه زمین مسکونی  - تجاری

 

شهرداری سلماس در نظر دارد 30 قطعه زمین با کاربری مسکونی و تجاری بصورت مجاز را بر اساس مجوز شماره 15/442/ش مورخه 23/04/99 شورای محترم اسلامی شهر با رعایت آئین نامه مالی شهرداریها و  از طريق آگهي مزايده عمومی با شرایط زیر بفروش  برساند . لذا جهت دریافت اسناد به سامانه تدارکات الکترو نیکی دولت (ستاد )  به آدرس www.setadiran.ir  مراجعه فرمائید . لازم به ذکر است که کلیه مراحل برگزاری مزایده  از دریافت اسناد مزایده تا ارائه پیشنهاد مزایده گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) انجام خواهد شد . لذا لازم است مزایده گران در صورت عدم عضویت قبلی ، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مزایده محقق سازند.

موضوع مزایده : فروش30 قطعه زمین با کاربری مسکونی و تجاری به شرح جدول پیوستی .

قیمت پایه : بر اساس قیمت گذاری کارشناسان رسمی دادگستری به شرح جدول پیوستی.

 

1)      متقاضیان و شرکت کنندگان در این مزایده می بایست 5 % قیمت پایه زمین را نقداً بحساب 0106019153005 سپرده شهرداری واریز نمایند .

2)     رعایت ماده یک مصوبه لایحه قانونی منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی و کشوری در مورد عدم شرکت کارکنان دولت در مزایده الزامی می باشد .

3)    شهرداری به استناد بند 5 ماده 5 آیین نامه مالی شهرداری ها در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.

4)    به استناد بند (ه) ماده 18 قانون برگزاری مناقصات ، از کلیه مزایده گران شرکت کننده در مزایده دعوت میگردد در جلسه گشایش پاکت ها برابر بند 8  صدرالذکر  در دفتر شهردار محترم ، حضور بهم رسانند.

5)    به پيشنهادهاي مشروط ،قلم خورده ، ناقص ومخدوش ترتيب اثر داده نخواهد شد.

6)    آخرین مهلت دریافت اسناد از سامانه ستاد :  ساعت 14  ظهر  روز دو شنبه  مورخه 03/06/99

7)    آخرین مهلت قبول پشنهادات :  تا ساعت 14  ظهر روز سه شنبه  مورخه 04/06/99 می باشد .

8)    تاريخ گشايش پيشنهادها: ساعت 15 روز چهارشنبه  مورخه 05/06/99 مي باشد .

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.salmas.ir  شهرداری سلماس مراجعه و یا با شماره تلفن 04435249652 امور مالی شهرداری تماس حاصل نمایند . در صورت بروز هر گونه ابهام و سوال در خصوص املاک مورد مزایده برای شرکت کننده ها می توانند به امور املاک مراجعه نمایند.

 

                                                                                                                                                          نصیری صدقیانی    

 

                                                                                                 شـهردار سلماس

🔷 بازدید شهردار سلماس از روند پروژه‌های عمرانی و خدماتی در حال اجرای شهرداری

 

💠 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس

 

 


🔷 فعالیتهای عمرانی شهرداری سلماس امروز چهارشنبه مورخه ١٥ مرداد ٩٩

 

🔹اعم از:

١. جدول گذاری خیابان جنگلی

٢. زیر سازی در حدفاصل خیابان رازی و خرمشهر تقاطع خیابان چمران

٣. آسفالت ریزی خیابان جنگلی

۴. لکه گیری معابر سطح شهر الف. (خیابان امیر کبیر از حدفاصل خیابان محمد باقر صدر 

تا بلوار شهید طالعی) ب. مدرس تقاطع سعدی

 

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس

 

بنام قلم که اول می­نویسد خدا

جان نباشد جز خبر در آزمون                هرکه را افزون خبر جانش فزون    مولانا

با سلام و تحیّات الهی؛

 قدرت قلم و گویش خبرنگار می­تواند آرامش ذهنی، اعتماد و امیدقلبی در مخاطب ایجاد و موجب پیشرفت و تعالی شهر و جامعه باشد که برهمین اساس مسئولیت و وظایف خبرنگاران بسی دشوار و خطیر است.

امروز یکی از ضروریات جامعه  به ویژه در شهر شطرنجی سلماس حفظ ارزشهای انسانی و قدرت قلم در بیان واقعیات توام با مطالبه­گری در گرو اتحاد و یکدلی است و مهم­تر از آن ایجاد پل ارتباطی بین مردم و مسئولین  با هدف نیل به اهداف عالیه نظام برای توسعه عمران، آبادانی و نشاط و شادابی است که مدیریت شهری سلماس   کما فی السابق برای رسیدن به آن با تمام توان در کنار صاحبان راستین قلم هست و خواهد بود.

 در کمال احترام هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض مینمایم و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می­دارم.

 نصیری صدقیانی

 

شهردار سلماس

سالروز ولادت دهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت "حضرت امام هادی"(علیه السلام) بر همه شیعیان و عاشقان اهلبیت علیهم السلام  تبریک و تهنیت باد💐

 

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سلماس

 ادامه نام گذاری و پلاک کوبی معابر شهری توسط شهرداری سلماس - امتداد خیابان امیرکبیر

 

📆 ١۴ مرداد ماه سال ١٣٩٩

گالری تصاویر

Back to Top

Template Design:Dima Group